ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע חיוני בענייני צוואה והסכם ממון

  כתיבת צוואה יכולה להיות משימה מרתיעה עבור אנשים רבים, במיוחד אם אין להם מושג מאיפה להתחיל. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתייעץ עם עורך דין וליצור צוואה על סמך המלצותיו. עריכת צוואה זה תהליך יצירת מסמך משפטי המפרט כיצד יש לחלק את הנכסים שלך לאחר מותך. מסמך זה כולל בדרך כלל הוראות כיצד לחלק כל נכס שבבעלותך וכן מי צריך לנהל את הנכסים לאחר מותך. תהליך כתיבת הצוואה אינו קשה, אך דורש תכנון והכנה מסוימת. בין היתר תצטרך להחליט מה יהיו הרצונות הסופיים שלך. זה כולל החלטה מי יטפל בילדים וחיות המחמד ומי יקבל את הרכוש והנכסים שלך.

  מעוניינים להתנגד לצוואה? פנו לעורך דין!

  דעו לכם כי עורך דין התנגדות לצוואה נחשב מאוד מבוקש בימים אלה בגלל הגידול במספר תיקי ההתנגדות לצוואות שהוגשו. עורך דין יוכל לסייע לכם במצב בו אתם מזהים כי המנוח היה במצוקה נפשית או שכלית כאשר נערכה צוואתו, כאשר מי מבין היורשים ניצל זאת לטובתו. במצב כזה תרצו לפנות בהקדם האפשרי אל עורך דין שמתמחה בעריכת צוואות וכל מה שנלווה לדיני צוואות. בעזרתו תקבלו ליווי הולם אשר יבטיח בסופו של יום את מימוש רצונו של המנוח.

  הסכם ממון על הנכסים שלך – בהחלט חשוב

  במידה ואתה מתכוון להתחתן בזמן הקרוב, דע לך כי הסכם ממון על דירה בהחלט יוכל למנוע בעיות עתידיות. כך תוכלו להגיע לחיי הנישואין שלך מתוך הבנה כוללת בנוגע לזהות הבעלים על הנכסים השונים ששייכים לך ואלו שייכים לאשתך. כדי שתוכלו להתחיל את חיי הנישואין שלך כהלכה, ההמלצה שלנו היא לפנות אל עורך דין מקצועי כדי שהוא יסייע עם עריכת הסכם ממון שיסדירו מי יהיה הבעלים על נכסים שבבעלותך עוד טרם הנישואין. הדבר יעזור למנוע סכסוכים עתידיים ויהפוך את חיי הנישואין שלך לטובים יותר בסופו של יום, כך שמדובר באינטרס של שני בני הזוג, אין שום ספק בכל הנוגע לכך.

  כעת נרצה להמליץ לך ליצור קשר עם משרד עורכי הדין דוד עזרן וזאת כדי להשיג ייעוץ וליווי משפטי כולל. המומחיות של המשרד בנושא צוואת והסכמי ממון יבטיח כי חיי הנישואין שלך יהיו שלווים וטובים יותר. כמו כן, תוכלו לקבל סיוע מקיף בעניינים כמו התנגדות לצוואה או צורך בניסוח של צוואה. לפיכך נמליץ לכם לפעול בהקדם ולפנות אל המשרד כדי לקבל ייעוץ ראשוני! חייגו > 054-3233383

  ליצירת קשר
  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   חייג עכשיו
   דילוג לתוכן